Aktualności

Za nami druga edycja Zakopiańskiego Festiwalu Literackiego 2017.  Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć. Dziękujemy wszystkim za przybycie i mamy nadzieję, że widzimy się już za rok!

Każde spotkanie z legendą himalaizmu, Krzysztofem Wielickim, jest wielkim wydarzeniem dla wszystkim miłośników gór. Kolejna okazja nadarzy się podczas Zakopiańskiego Festiwalu Literackiego już w niedzielę 13 sierpnia o godzinie 16 (w kinie Miejsce, ul. Władysława Orkana, wejście od tyłu budynku Sokół) – nasz wielki himalaista wygłosi zarówno prelekcję, jak i porozmawia z prowadzącą spotkanie Agnieszką Szymaszek.

„MŁYNARSKI: PIOSENKA FINAŁOWA” wspomnienia o Wojciechu Młynarskim oraz pokaz filmu dokumentalnego w reżyserii Alicji Albrecht odbędzie się na zakończenie II edycji Zakopiańskiego Festiwalu Literackiego, w poniedziałek 14 sierpnia o godz.17.00 w Kinie Miejsce, ul. Władysława Orkana 2 (wejście od tyłu budynku kina „Sokół”). Tymczasem udostępniamy oficjalny zwiastun filmu.

Zapraszamy na spotkania autorskie, promocje książek, dyskusje językoznawcze, pokazy filmów, a także wernisaże wystaw malarskich, wystawa fotografii oraz koncert „Waglewski & Pospieszalski”. Nie zabraknie również ciekawego filmu – dokumentu upamiętniającego Wojciecha Młynarskiego pt. „Młynarski: piosenka finałowa” w reżyserii Alicji Albrecht. Podczas tych wydarzeń publiczność spotka się z plejadą znanych i cenionych pisarzy, dziennikarzy, artystów, m.in.: Michałem Rusinkiem, Wojciechem Bonowiczem, Wojciechem Waglewskim, Barbarą Gawryluk, Ludwiką Włodek, Krystyną Czubówną, Krzysztofem Wielickim, prof. Jerzym Bralczykiem, Michałem Ogórkiem, Weroniką Gogolą.

In order to view RSCoolMp3Player you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

fot. Adam Pańczuk

Podczas koncertu usłyszymy nieprzewidywalny akustyczny duet Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego.

facebook_page_plugin