W dniach 12-14 sierpnia w Zakopanym odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Literackiego. Co myślą o pomyśle zorganizowania festiwalu pod Tatrami pisarze? Oto kilka opinii…

czytaj więcej

 W dniach 12-14 sierpnia odbędzie się pierwszy Zakopiański Festiwal Literacki „Pod Tatry tylko z książką". W sobotę 13 sierpnia z czytelnikami spotka się Wojciech Jagielski, wybitny pisarz i reporter, laureat Nagrody Znaku i Hestii im. ks. J. Tischnera z 2003 r., autor wstrząsającego reportażu "Wszystkie wojny Lary"….

czytaj więcej

Spotkania ze znanymi pisarzami, plenerowa czytelnia, targi książki i oczywiście panorama Tatr. W Zakopanem startuje nowy festiwal literacki.

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, w te wakacje Podhale przeżywa prawdziwe turystyczne oblężenie. Jego kulminacją ma być najbliższy długi weekend. Ci, którzy zaplanowali wtedy wyjazd w góry, nie muszą jednak martwić się o zatłoczone szlaki. Zawsze można podziwiać Tatry z bezpiecznej odległości i w zacnym towarzystwie ludzi pióra. Na kilka dni Zakopane stanie się bowiem polskiej literatury.

czytaj całość

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
facebook_page_plugin