Nasi Goście

Barbara Gawryluk jest dziennikarką, tłumaczką i autorką książek dla dzieci. Od kilkunastu lat prowadzi w Radiu Kraków audycję "Alfabet" poświęconą literaturze dla dzieci.

Ma na koncie blisko 50 tytułów przetłumaczonych z języka szwedzkiego, wśród nich serię Martina Widmarka Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Jest autorką kilkudziesięciu książek dla dzieci, wiele z nich opowiada o zwierzęcych bohaterach. Jej Dżok. Legenda o psiej wierności trafił na listę najważniejszych książek 10-lecia kampanii "Cała Polska czyta dzieciom". Napisała dwie książki dla dorosłych czytelników: Wanda Chotomska. Nie mam nic do ukrycia i Ilustratorki, ilustratorzy. Motylki z okładki i smoki bez wąsów. Najnowszą książkę Tatry. Przewodnik dla dużych i małych napisała razem z Pawłem Skawińskim.

Spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk oraz Pawłem Skawińskim promujące książkę Tatry. Przewodnik dla dużych i małych /prowadzenie Agnieszka Szymaszek/
NIEDZIELA / 11 LIPCA 2021 / GODZ. 12:00
>> Plac Niepodległości

Spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk wokół książki Ilustratorki, ilustratorzy. Motylki z okładki i smoki bez wąsów
NIEDZIELA / 11 LIPCA 2021 / GODZ. 15:00
>> Kino Miejsce, ul. Władysława Orkana 2 (wejście od tyłu budynku Kina „Sokół”)

facebook_page_plugin